В рамках експозиції 14 і 21 грудня пройдуть майстер-класи, де автори розкажуть про проект, використані технології, поділяться досвідом. Організатор: atStudio. Партнери: компанія ASUS, портал Foto.ua, арт-центр "Мистецький коридор", художня студія "Творча кухня". Виставка спрямована на популяризацію подорожей по Україні, буде цікава широкій аудиторії, в тому числі людям, що захоплюються цифровою фотографією." /> Виставка "Містичні місця України, правда і вигадка" (до 10 січня 2014)

Tuesday , Mar 22nd


              | 
Выставки Фото Выставки Виставка "Містичні місця України, правда і вигадка" (до 10 січня 2014)

Виставка "Містичні місця України, правда і вигадка" (до 10 січня 2014)

10 грудня 2013 до 10 січня 2014 року в київському арт-центрі "Мистецький коридор" (ТРЦ "Аркадія", вул. Борщагівська, 154, м. "Шулявська") триватиме фотовиставка Андрія Турцевича і Вероніки Білозерової " Містичні місця України, правда і вигадка ". Експозиція складається з друкованих робіт, а також слайдів, що демонструються на кольорових моніторах ASUS, вона розповідає про загадкові куточки країни і пов'язані з ними легенди.

b11ac53-afisha-ru-v01-www.jpg

В рамках експозиції 14 і 21 грудня пройдуть майстер-класи, де автори розкажуть про проект, використані технології, поділяться досвідом.

Організатор: atStudio. Партнери: компанія ASUS, портал Foto.ua, арт-центр "Мистецький коридор", художня студія "Творча кухня".

Виставка спрямована на популяризацію подорожей по Україні, буде цікава широкій аудиторії, в тому числі людям, що захоплюються цифровою фотографією.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

У Вас недостаточно прав для комментирования, зарегистрируйтесь.

Наши партнеры:

Издания AdWorld

Print News
Журнал о полиграфическом бизнесе!
Кино Дайджест
Больше, чем кино!
Все о цифровой технике на сайте BeatGadget
IT Business
Журнал для профессионалов!

Ваш навигатор в мире покупок!